Pülümür Estetik Merkezi

Baskil Estetik Merkezi

Elazığ ilimizde yaşıyorsanız ve estetik bakımdan hizmetler alabileceğiniz bir merkez arıyorsanız lütfen sitemizden ayrılmayınız. Çünkü Baskil Estetik Merkezi lokasyonunda sizlere arayışı içerisinde olduğunu çözümleri sunuyoruz. Hijyen kurallarının en üst seviyede uygulandığı merkezimize başta muayene ve kontrol olmak üzere misafir olmak isterseniz sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. İzin verirseniz hemen önemli bir hatırlatma yapalım. Misafirlerimizi merkezimize randevu usulüyle kabul ediyoruz ve sağlığınız bizim için birinci önceliği oluşturuyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hangi yönde rahatsızlıklarınız için nasıl destek sağlayabileceğimizi biraz daha detaylı şekilde aktaralım.

Baskil Estetik Merkezi
Baskil Estetik Merkezi

Meme Restorasyonu

Doğuştan veya sonradan gelişebilecek deformasyonlar neticesinde bozulmuş olan meme yapısı meme restorasyonu olarak adlandırdığımız estetik bir müdahale gerektirebilmektedir. Eğer sizlerde bu tarz bir deformasyon sorunu yaşıyorsanız öncelikle merkezimizde gerçekleştirilecek bir muayene sorunlarınızın anlaşılabilmesi adına gerekli ilk aşamadır.  Bu muayene sonrasında plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında hangi müdahalelerin yapılması gerektiği somutlaşmış olacaktır. Ayrıca meme küçültme veya meme büyültme gibi diğer cerrahi operasyonlar için yine muayeneye eşlik eden bir strateji belirlenmesi gerekiyor.

Vücut Şekillendirme

Yine doğuştan veya sonradan gelişen deformasyon nedeniyle vücut şekillendirme müdahalelerine ihtiyaç her zaman bulunabiliyor. Bu durumunda merkezimizde gerçekleştireceğimiz muayene durumunuzun açıklığa kavuşması için yeterli olacaktır. Sonrasında aralarında yağ aldırma operasyonunun da bulunduğu pek çok farklı yöntemi sizinle paylaşıyoruz ve en uygun operasyona karar veriyoruz. Bu çerçevede cilt sarkmalarının giderilmesi gibi diğer sorunların teşhisinin yapıldığı merkezimizin uzman doktoru hangi müdahalenin yapılması gerektiğine muayene ve tetkikler sonrasında karar vermektedir.

Yüz Estetiği

Hastalarımızın yoğun talep gösterdiği yüz estetiği çerçevesinde çok sayıda farklı yöntemle müdahaleler uygulayabilmekteyiz. Sözgelimi yüz gerdirme, kırışıklık giderme, yaşlılığa bağlı deformasyonlar netleştirdiğimiz en somut sorunlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla öncelikle muayeneye ve ardından müdahale yolları netleşmiş oluyor. Tabi muayene sırasında elde edilen klinik bulgular sonrasında harekete geçiliyor. Yine aynı konseptte kaş kaldırma, elmacık kemiği ve çene bölgesinin estetik görünüme kavuşturulması bu çerçevede değerlendirilebilecek diğer başlıklar arasında bulunuyor.

Altın İğne Cilt Bakımı

Ayrıca merkezimizde altın iğne cilt bakımı olarak bilinen uygulamalarda gerçekleştirilmektedir. Son yılların yenilikçiv yöntemleri arasında yer alan bu uygulama aynı zamanda rasyonel radyofrekans uygulaması olarakta bilinmektedir. Ciltte bulunan lekeler ve kırışıklıkların azaltılmasına yönelik uygulama aynı zamanda cildin daha parlak ve genç bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Lütfen saymış olduğumuz tüm bu uygulamalarla ilgili olarak Baskil estetik merkezi telefonlarını aramaktan ve uzman doktorumuz ile görüşmekten çekinmeyiniz. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İletişime Geçin