Pülümür Estetik Merkezi

Tunceli Estetik Merkezi

Sağlık ve güzellik bir bütünlüktür ve bu amaçla bir araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Tunceli estetik merkezi olarak uzun yıllardır hizmetler üreten kliniğimiz arayışı içerisinde olduğunuz birçok farklı uygulamayı tek merkezde gerçekleştiriyor. Bunun için web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız üzerinden kliniğimiz ile irtibat kurabilir ve uzman doktorumuzdan destek alabilirsiniz. Tabi talep ettiğiniz uygulamalar için önceden randevu almanızda büyük yarar bulunuyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden merkezimizde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı şekilde bilgilendirelim.

  • Karın germe
  • Yüz estetiği
  • Kırışıklık tedavisi
  • Penis uzatma ve kalınlaştırma
  • Jinekomasti ( erkekte meme büyümesi )
  • Estetik meme büyütme ve küçültme
  • Estetik burun ameliyatı
  • Dudak büyütme veya küçültme
  • Yağ aldırma
  • Kilo verme sonrası estetik cerrahi (sarkık deri aldırma)

Şeklinde bir özetleme yapmamız mümkündür.

Estetik Cerrahi Tetkiklerle Start Alıyor

Takdir edersiniz ki hangi taleple gelirseniz gelin estetik cerrahi için öncelikle kliniğimizde gerekli muayeneyi takip eden tetkikleri yapmamız gerekecektir. Sonrasında oluşacak tabloya göre bir hareket stratejisi belirliyoruz. Tabi bu strateji vücut anatomisi ve yapısına göre değişkenlikler gösterebiliyor. Dolayısıyla sizleri muayene ettikten sonra elde edilecek bulgular doğrultusunda hareket ediyoruz diyebiliriz.

Yüz Kırışıklıklarının Giderilmesi İçin Özel Metotlar Kullanıyoruz

Son yıllarda çok daha popüler yöntemler arasına katılan altın iğne tekniği ile gerçekleştirilen yüz kırışıklıklarının giderilmesi için kliniğimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Fraksiyonel radyo frekansı yardımıyla cilt altına gönderilen dalgaların kırışıklıkları büyük oranda gidermesini sağlayan bu yöntem yaklaşık olarak 30-40 dakika sürüyor. Hemen hemen tüm cilt tiplerine uygulanabilen yöntem sonrasında kızarıklık şeklinde komplikasyonlar görülmesi son derece normaldir. Yaklaşık olarak bir iki saat içerisinde kendiliğinden düzelen kızarıklıklar sonrasında günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Ayrıca altın iğne tekniğini vücudun diğer bölgelerinde başarıyla uygulayabiliyoruz. Özellikle bacaklarda ortaya çıkan çatlakların giderilmesi için sıkça başvurulan yöntemi tabi ki uzman doktorumuz gözetiminde uyguluyoruz. Lütfen Tunceli estetik merkezi olarak uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren kliniğimizi aramaktan ve bilgi edinmekten çekinmeyiniz. Uzman doktorumuz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. İletişim için linkten yararlanabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.  #tunceli  #elazığ #estetik

https://www.facebook.com/elazigestetikmerkezi